Now:

  • The Get Up
Tuesday:14
  • Bust The Box
    0:00-2:00

  • The Get Up
    7:00-10:00

  • 202 w/ Alexandra
    10:00-12:00

  • Fat Cat Records
    12:00-14:00

  • The Shakedown
    14:00-16:00

  • Andy Simms - Tuesday Club
    16:00-18:00

  • Sista Selecta
    18:00-20:00

  • Red Stars
    20:00-21:00

  • Tony Slackshot
    21:00-0:00

Wednesday:15
  • The Get Up
    7:00-10:00

  • Molly Pop
    10:00-12:00

  • Love Is The Message
    12:00-14:00

  • Robert Howley
    14:00-17:00

  • Balearic Mike & Ben Monk
    17:00-20:00

  • Jazzology
    20:00-22:00

  • Carl Loben
    22:00-0:00

Thursday:16
  • Voyage De Lux
    0:00-2:00

  • The Get Up
    7:00-10:00

  • Justin Rushmore
    10:00-12:00

  • Gorilla Sounds
    12:00-13:00

  • Feels Later w/pad
    13:00-15:00

  • General Legsta - Leggy Reggae
    15:00-17:00

  • Steve Kiw
    17:00-20:00

  • David Loja
    20:00-22:00

  • Process
    22:00-0:00

Friday:17
  • The Get Up
    7:00-10:00

  • Nick Carling - Fruitful Radio
    10:00-13:00

  • Rockit Soul
    13:00-16:00

  • Black Fan - Rhythm Connection
    16:00-18:00

  • Disco Juice
    18:00-20:00

  • Attic
    20:00-22:00

  • Innaspace
    22:00-0:00

Saturday:18
  • Dulcet Tones *Need Cover*
    0:00-2:00

  • Nick Subtle - Cereal Killers
    9:00-11:00

  • The Albion Mag Show
    11:00-12:00

  • Burnt Toast Radio Show
    12:00-14:00

  • Daddy Marcus
    14:00-16:00

  • Organised Sound
    16:00-18:00

  • Inspired Radio Show
    18:00-20:00

  • Patterns
    20:00-22:00

  • Josh Dee - Global Beats Radio Show
    22:00-0:00

Sunday:19
  • House Resistance w/Steve Abraham
    0:00-2:00

  • Jim Lister - Version *Need Cover*
    10:00-12:00

  • Danny Webb's World Wireless
    12:00-14:00

  • Ty - Through the trees
    14:00-16:00

  • UBIK
    16:00-18:00

  • Tru-Thoughts: Unfold w/ Rob Luis.
    18:00-20:00

  • Roots Garden
    20:00-22:00

  • Wyndham Earl-The Way Way Out Show
    22:00-0:00

Monday:20
  • The Get Up
    7:00-10:00

  • Cabin Time
    10:00-12:00

  • GiwHa
    12:00-14:00

  • BBE
    14:00-16:00

  • Jay Chappell
    16:00-18:00

  • Dreamlust
    18:00-20:00

  • Markings
    20:00-22:00

  • Glu - The jointventures attic
    22:00-0:00